Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Motorina pentru incalzirea spatiilor in sezonul rece 2020-2021
- Număr anunț
- SCN1076926
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.650 RON
- Valoare atribuită
- 132.300 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 14.10.2020 13:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1067377
- Termen limită
- 26.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1097409
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini motorina-semnat.pdf
- FisaDate_DF1097409.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti-semnat.pdf
- Model acord cadru motorina-semnat.pdf
- Model contract subsecvent motorina-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Valoare atribuită
132.300 RON
din 132.650 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 350 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.