Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,7% sub estimat

CONTRACT DE SERVICII AVAND CA OBIECT ACORDARE “CONTRACTAREA UNEI FINANTARI RAMBURSABILE INTERNE IN VALOARE DE 18.000.000 LEI CU O DURATA DE 13 ANI”

Număr anunț
CN1028939
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
CEC BANK SA (CUI 361897)
Cod CPV
66113000-5 · Servicii de acordare de credit (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400.000 RON
Valoare atribuită
4.929.680,56 RON 8,7% sub estimat
Data publicării
06.03.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1069708
Termen limită
31.03.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 046-115725
Documentație de atribuire
DF1107281

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CEC BANK SA CUI 361897

Valoare atribuită

4.929.680,56 RON

din 5.400.000 RON estimat 8,7%

Adjudecat la 91,3% din estimat · economie 470.319,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.