Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare, Echipamente de protectie personala în cadrul proiectului „Creșterea capacitații de gestionare a crizei COVID-19 la nivelul serviciilor publice socio-medicale subordonate UAT Județul Vaslui” Contract POIM nr. 374/25.09.2020
- Număr anunț
- CN1028949
- Autoritate contractantă
- Centrul de Asistenta Medico-Sociala Bacesti (CUI 16385442)
- Furnizor / câștigător
- PROHEALTH MED S.R.L. (CUI 37869941)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 248,36 RON
- Valoare atribuită
- 248,36 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 09:28
- Anunț de atribuire
- CAN1054292
- Termen limită
- 05.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1107241
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROHEALTH MED S.R.L. CUI 37869941
Valoare atribuită
248,36 RON
din 248,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro