Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat

„Achiziție carburant auto, 200.000 litri motorină Euro 5 pe bază de carduri”

Număr anunț
SCN1076885
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Judeteana de Drumuri Arges R.A. (CUI RO27648587)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
740.000 RON
Valoare atribuită
696.000 RON 5,9% sub estimat
Data publicării
14.10.2020 09:01
Anunț de atribuire
SCNA1046243
Termen limită
26.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1097404

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930

Valoare atribuită

696.000 RON

din 740.000 RON estimat 5,9%

Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 44.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.