Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,1% sub estimat

“Servicii de verificare tehnica periodica a centralelor termice si a instalatiilor de utilizare gaze naturale” - SRTFC Craiova

Număr anunț
SCN1076882
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Cod CPV
50531200-8 · Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.192 RON
Valoare atribuită
7.896 RON 14,1% sub estimat
Data publicării
14.10.2020 08:54
Anunț de atribuire
SCNA1045872
Termen limită
26.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1097438

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PRIMASERV SRL CUI 17629570

Valoare atribuită

7.896 RON

din 9.192 RON estimat 14,1%

Adjudecat la 85,9% din estimat · economie 1.296 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.