Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

CROMATOGRAF DE GAZE CUPLAT CU SPECTOMETRU DE MASA CU TRIPLU CUADRUPOL ( GC-MS/MS)

Număr anunț
CN1025292
Autoritate contractantă
LABORATOR DE CONTROL DOPING (CUI 36413717)
Cod CPV
38432210-7 · Cromatografe de gaz (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
912.000 RON
Valoare atribuită
909.351 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
14.10.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1045821
Termen limită
16.11.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 200-484482
Documentație de atribuire
DF1097125

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

909.351 RON

din 912.000 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 2.649 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.