Atribuită Anunț de participare

Achizitie produse alimentare - lapte si produse lactate-

Număr anunț
CN1029000
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
ROMFULDA PROD SRL (CUI 6906101)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
485.560,14 RON
Valoare atribuită
717.091,23 RON
Data publicării
04.03.2021 11:33
Anunț de atribuire
CAN1056619
Termen limită
05.04.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1107427

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMFULDA PROD SRL CUI RO 6906101
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
COMVIG IMPEX SRL CUI RO1235455

Valoare atribuită

717.091,23 RON

din 485.560,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.