Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat

Contract de furnizare Statii de lucru TEMPEST nivel C

Număr anunț
RFQ1000259
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
Furnizor / câștigător
BLUESPACE TECHNOLOGY S.A. (CUI 28627965)
Cod CPV
30214000-2 · Puncte de lucru (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cerere de oferta
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550.000 RON
Valoare atribuită
537.000 RON 2,4% sub estimat
Data publicării
15.10.2020 10:51
Anunț de atribuire
RFQA1000170
Termen limită
30.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1097650

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

537.000 RON

din 550.000 RON estimat 2,4%

Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 13.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.