Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,3% sub estimat

Imbracaminti Bituminoase usoare pe DJ 207A: lim. Jud. Neamt- Stornesti, km. 33+400-34+400

Număr anunț
SCN1077013
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT & DRUM SRL (CUI 14719007)
Cod CPV
45233220-7 · Lucrari de imbracare a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.928.000 RON
Valoare atribuită
1.709.874,68 RON 11,3% sub estimat
Data publicării
15.10.2020 09:35
Anunț de atribuire
SCNA1051310
Termen limită
02.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1097503

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT & DRUM SRL CUI RO 14719007
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DANLIN XXL SRL CUI 16360111
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CON TED COMPANY SRL CUI RO 25407817
Terți susținători 1
MAGHEBO SRL CUI RO 18996949
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.709.874,68 RON

din 1.928.000 RON estimat 11,3%

Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 218.125,32 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.