Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

Servicii de paza DS Olt 2021

Număr anunț
CN1029033
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
TICONI PROTECTIE SI PAZA SRL (CUI 17801020)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350.091 RON
Valoare atribuită
348.146,05 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
05.03.2021 08:07
Anunț de atribuire
CAN1105817
Termen limită
07.04.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1107525

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

348.146,05 RON

din 350.091 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 1.944,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.