Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,9% sub estimat

Acord cadru de furnizare tifon medical

Număr anunț
CN1029025
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
33141114-2 · Tifon medical (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.820.700 RON
Valoare atribuită
1.603.400 RON 11,9% sub estimat
Data publicării
09.03.2021 01:39
Anunț de atribuire
CAN1063767
Termen limită
14.04.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 048-120175
Documentație de atribuire
DF1107542

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANROTEX TRADING SRL CUI RO 32163740
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CRIO - 2 SRL CUI RO 4414293
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.603.400 RON

din 1.820.700 RON estimat 11,9%

Adjudecat la 88,1% din estimat · economie 217.300 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.