Atribuită
Anunț de participare
Furnizare parapete rutier din beton
- Număr anunț
- SCN1077086
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Cod CPV
- 44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 88.020 RON
- Valoare atribuită
- 88.020 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 09:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1045875
- Termen limită
- 23.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096177
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DELTABLOC RO S.R.L. CUI 38762900
Valoare atribuită
88.020 RON
din 88.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro