Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

Furnizare Platformă integrată pentru servicii electronice în cadrul proiectului „ O administrație în slujba cetățeanului”

Număr anunț
CN1025402
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRAILA (CUI 4205670)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.545.037,56 RON
Valoare atribuită
2.494.136,81 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
17.10.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1058472
Termen limită
16.11.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 203-492833
Documentație de atribuire
DF1097592

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
OMEGA TRUST SRL CUI 16430500
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
FIDA SOLUTIONS SRL CUI RO 15974040
Asociați 1
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818

Valoare atribuită

2.494.136,81 RON

din 2.545.037,56 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 50.900,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.