Atribuită Anunț de participare

Microscop electronic

Număr anunț
CN1025400
Autoritate contractantă
Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
Furnizor / câștigător
NANOSYSTEMS MC SRL (CUI 36738492)
Cod CPV
38510000-3 · Microscoape (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.681.697 RON
Valoare atribuită
1.681.000 RON
Data publicării
17.10.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1046588
Termen limită
17.11.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 203-492829
Documentație de atribuire
DF1097358

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NANOSYSTEMS MC SRL CUI RO36738492

Valoare atribuită

1.681.000 RON

din 1.681.697 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.