Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,0% sub estimat
Calculatoare laptop
- Număr anunț
- SCN1077225
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- Q'NET INTERNATIONAL (CUI 28672605)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.896.387 RON
- Valoare atribuită
- 1.573.078,50 RON 17,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.10.2020 17:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1048316
- Termen limită
- 29.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1097906
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Q'NET INTERNATIONAL CUI RO28672605
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SYNOTECH GLOBAL SERVICES ROMANIA SRL CUI RO 6476683
Valoare atribuită
1.573.078,50 RON
din 1.896.387 RON estimat
17,0%
Adjudecat la 83,0% din estimat · economie 323.308,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.