Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,7% sub estimat

Statie de lucru Thin client

Număr anunț
SCN1077219
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02607 (CUI 24931537)
Cod CPV
30214000-2 · Puncte de lucru (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150.720 RON
Valoare atribuită
128.577,60 RON 14,7% sub estimat
Data publicării
19.10.2020 15:58
Anunț de atribuire
SCNA1046392
Termen limită
30.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1097768

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840

Valoare atribuită

128.577,60 RON

din 150.720 RON estimat 14,7%

Adjudecat la 85,3% din estimat · economie 22.142,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.