Anulată Anunț de participare

Tablete pentru uz școlar cu acces la Internet

Număr anunț
SCN1077205
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309.076,80 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
19.10.2020 11:53
Anunț de atribuire
SCNA1044552
Termen limită
02.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1097667

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 309.076,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Tablete pentru uz școlar cu acces la Internet - Lot 1 - Școala … 97.603,20 RON Anulat
2 Tablete pentru uz școlar cu acces la Internet - Lot 2 - Liceul … 117.937,20 RON Anulat
3 Tablete pentru uz școlar cu acces la Internet - Lot 3 - Centrul… 93.536,40 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.