Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,1% sub estimat
Întreţinere şi service Sistem de Control Acces, Sistem TVCI, Sistem alarmare în caz de incendiu şi efracţie
- Număr anunț
- SCN1077171
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.500 RON
- Valoare atribuită
- 37.341,20 RON 35,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.10.2020 08:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1046357
- Termen limită
- 29.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1097767
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
UTI FACILITY MANAGEMENT CUI 18165761
Valoare atribuită
37.341,20 RON
din 57.500 RON estimat
35,1%
Adjudecat la 64,9% din estimat · economie 20.158,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.