Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,9% sub estimat

,, Servicii de consultantă în vederea elaborării Documentației de Avizare a Lucrărilor de Intervenții și a Proiectului Tehnic pentru obiectivul de investiții "Regenerarea Urbană a arealelor degradate din zona de intervenție Unirii Sud, Spiru Haret, Nicolae Bălcescu, Micro XIV" în Municipiul Buzău.

Număr anunț
CN1029129
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
Furnizor / câștigător
URBAN SCOPE SRL (CUI 35752863)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
973.210 RON
Valoare atribuită
887.000 RON 8,9% sub estimat
Data publicării
12.03.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1066319
Termen limită
15.04.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 051-128552
Documentație de atribuire
DF1107754

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
URBAN SCOPE SRL CUI 35752863
Subcontractanți 3
AMD TOPOGRAFIE SRL CUI RO 22265351
IMEP SYSTEMS SRL CUI RO29533818

Valoare atribuită

887.000 RON

din 973.210 RON estimat 8,9%

Adjudecat la 91,1% din estimat · economie 86.210 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.