Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
3 Autovehicule pentru CSS Ghiocelul- lot 3
- Număr anunț
- SCN1077310
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.987,39 RON
- Valoare atribuită
- 150.852,63 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 20.10.2020 15:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1046072
- Termen limită
- 02.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1098040
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DEDEMAN AUTOMOBILE S.R.L. CUI RO15934070
Valoare atribuită
150.852,63 RON
din 151.987,39 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 1.134,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.