Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

APARAT SPECTROFOTOMETRU CU ABSORBTIE ATOMICA

Număr anunț
SCN1077271
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Arges (CUI 11301157)
Cod CPV
38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240.000 RON
Valoare atribuită
239.000 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
20.10.2020 09:26
Anunț de atribuire
SCNA1046828
Termen limită
02.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1097919

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Agilrom Scientific CUI RO 14125527
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

239.000 RON

din 240.000 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.