Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,9% sub estimat

REAMENAJARE SI SCHIMBARE DE DESTINATIE DIN IMOBIL DE BIROURI IN CAMIN PENTRU SPORTIVI, AMENAJARI EXTERIOARE SI REABILITARE CABINA POARTA

Număr anunț
SCN1077236
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV UNIVERSITAR "UNIVERSITATEA" CLUJ-NAPOCA (CUI 4305830)
Furnizor / câștigător
TERNINA IMPEX SRL (CUI 3479537)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.025.210,08 RON
Valoare atribuită
2.575.858,30 RON 14,9% sub estimat
Data publicării
20.10.2020 07:37
Anunț de atribuire
SCNA1047518
Termen limită
05.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1097900

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERNINA IMPEX SRL CUI RO3479537
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
BRIMET INVEST SRL CUI 28336206
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.575.858,30 RON

din 3.025.210,08 RON estimat 14,9%

Adjudecat la 85,1% din estimat · economie 449.351,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.