Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,3% sub estimat
Servicii de reparare si intretinere a tahometrelor.
- Număr anunț
- CN1025581
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- FOMCO TRUCK SERVICE S.R.L. (CUI 25672635)
- Cod CPV
- 50411400-3 · Servicii de reparare si de intretinere a tahometrelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64.625,50 RON
- Valoare atribuită
- 59.895 RON 7,3% sub estimat
- Data publicării
- 21.10.2020 12:46
- Anunț de atribuire
- CAN1050352
- Termen limită
- 25.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1098054
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FOMCO TRUCK SERVICE S.R.L. CUI RO25672635
Valoare atribuită
59.895 RON
din 64.625,50 RON estimat
7,3%
Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 4.730,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.