Anulată Anunț de participare

Furnizare garduri delimitare si protectie

Număr anunț
SCN1077379
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Cod CPV
34928310-4 · Garduri de siguranta (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
455.220 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
21.10.2020 10:06
Anunț de atribuire
SCNA1045228
Termen limită
29.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1098004

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 455.220 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare panouri garduri mobile pentru delimitare 225.420 RON Anulat
2 Furnizare panouri gard tip ,,Scoala” 229.800 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.