Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,1% sub estimat
Masti de protectie respiratorie de unica folosinta tip chirurgical, 3 pliuri, 3 straturi
- Număr anunț
- SCN1077351
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Timisoara (CUI 4358053)
- Cod CPV
- 35814000-3 · Masti de gaze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136.000 RON
- Valoare atribuită
- 72.000 RON 47,1% sub estimat
- Data publicării
- 21.10.2020 08:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1045918
- Termen limită
- 29.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1098025
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
NAGUMA MEDICAL SUPPLY CUI 41754575
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDPLAZA HEALTH S.R.L. CUI RO41024228
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DOLEX COM SRL CUI RO 6670360
Valoare atribuită
72.000 RON
din 136.000 RON estimat
47,1%
Adjudecat la 52,9% din estimat · economie 64.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.