Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Contract prestari servicii inchirieri buldozere
- Număr anunț
- CN1025562
- Autoritate contractantă
- SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
- Furnizor / câștigător
- VAM SOFI TRANS SRL (CUI 27445884)
- Cod CPV
- 60181000-0 · Inchiriere de camioane cu sofer (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 367.250 RON
- Valoare atribuită
- 367.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 21.10.2020 08:11
- Anunț de atribuire
- CAN1046421
- Termen limită
- 20.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1097984
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VAM SOFI TRANS SRL CUI RO 27445884
Valoare atribuită
367.000 RON
din 367.250 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.