Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,4% sub estimat

Achiziție licente tip office

Număr anunț
CN1025561
Autoritate contractantă
MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
48300000-1 · Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203.731,68 RON
Valoare atribuită
192.796,16 RON 5,4% sub estimat
Data publicării
21.10.2020 08:05
Anunț de atribuire
CAN1051156
Termen limită
07.12.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1098061

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 203.731,68 RON Adjudecat: 192.796,16 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Licente de tip office (tip 1) 127.731,68 RON
2 Licente de tip office (tip 2) 76.000 RON STREAM NETWORKS S.R.L. 192.796,16 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
START ASIG CUI RO35096254
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

192.796,16 RON

din 203.731,68 RON estimat 5,4%

Adjudecat la 94,6% din estimat · economie 10.935,52 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.