Anulată
Anunț de participare
Servicii de proiectare la nivel de Proiect Tehnic și Execuție lucrări, inclusiv dotarea obiectivului, pentru proiectul „Construcţia, reabilitarea, modernizarea, extinderea și echiparea infrastructurii educaționale pentru Centrul Școlar de Educație Incluzivă, Comuna Filipeștii de Tîrg, jud. Prahova
- Număr anunț
- SCN1077518
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.932.379,76 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 16:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1049102
- Termen limită
- 11.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1098360
Documente
Documentația de atribuire
- Acord contractual..pdf.p7s
- Arhitectura - final.pdf.p7s
- Audit energetic-1-25.pdf.p7s
- Audit energetic-26-51.pdf.p7s
- CerinteleBeneficiarului.pdf.p7s
- Certificat de urbanism si avizele aferente.pdf.p7s
- Conditii generale.pdf.p7s
- Conditii specifice..pdf.p7s
- DG actualizat cf OUG 114.pdf.p7s
- Expertiza Tehnica FILIPESTII DE TIRG.pdf.p7s
- FisaDate_DF1098360.pdf
- Instalatii electrice - tot.pdf.p7s
- Instalatii sanitare termice vent.pdf.p7s
- Lista echipamente si dotari.pdf.p7s
- Modele Anexe aferente decontarii lucrarilor.pdf.p7s
- Model formulare .doc.p7s
- Plan_incadrare_in_zona.PDF.p7s
- plan topo_vizat_OCPI.pdf.p7s
- SFcu DALI_06.04.2018.pdf.p7s
- studiu geo_verif Af.pdf.p7s
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
FADMI PROD S.R.L. CUI RO 27037281
Asociați 1
DINENG DEV SRL CUI RO27752170
Subcontractanți 4
ALERT PROD SERVICE SRL CUI RO 6760820
EOS CORPORATION SRL CUI RO33144592
SINOVAL COM SRL CUI RO9440668
SUPORT ASC SRL CUI RO 30218911
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
SMART CITY DEVELOPMENT S.R.L. CUI 31692882
Asociați 1
MEVA CONCEPT SRL CUI RO14738530
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
FADMI PROD S.R.L. CUI RO 27037281
Asociați 1
DINENG DEV SRL CUI RO27752170
Subcontractanți 4
ALERT PROD SERVICE SRL CUI RO 6760820
EOS CORPORATION SRL CUI RO33144592
SINOVAL COM SRL CUI RO9440668
SUPORT ASC SRL CUI RO 30218911
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.