Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Furnizare autoturism electric hibrid, prin participarea ANRE la Programul privind reducerea emisiilor de gaze cu efect de seră, prin promovarea vehiculelor de transport rutier nepoluante și eficiente din punct de vedere energetic 2020-2024
- Număr anunț
- CN1029234
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
- Furnizor / câștigător
- PORSCHE ROMANIA SRL (CUI 9997007)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144.000 RON
- Valoare atribuită
- 143.500 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 12.03.2021 13:42
- Anunț de atribuire
- CAN1056777
- Termen limită
- 23.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1107911
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PORSCHE ROMANIA SRL CUI RO 9997007
Valoare atribuită
143.500 RON
din 144.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.