Atribuită
Anunț de participare
Servicii de instalare contoare inteligente si echipamente pentru sistemul SMART -PLC
- Număr anunț
- CN1029238
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Furnizor / câștigător
- ADREM INVEST S.A. (CUI 3020924)
- Cod CPV
- 51110000-6 · Servicii de instalare a echipamentului electric (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.612.997,50 RON
- Valoare atribuită
- 11.874.619,38 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1062855
- Termen limită
- 05.05.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 054-135045
- Documentație de atribuire
- DF1108009
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa G1_Cantitati minime si cantitati maxime.pdf.p7s
- Anexa G2 _Valori minime si valori maxime.pdf.p7s
- anexe CS.zip.p7s
- CS+ST+Formular oferta tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1108009.pdf
- Model Acord cadru+ Model contract subsecvent+anexe.pdf.p7s
- Model formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADREM INVEST S.A. CUI RO 3020924
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANDREM STRATEGY S.R.L. CUI RO33167545
Terți susținători 1
SERVELECTRO INTEGRAL SRL CUI RO 13301471
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADREM INVEST S.A. CUI RO 3020924
Valoare atribuită
11.874.619,38 RON
din 9.612.997,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro