Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat
Servicii transport pământ vegetal
- Număr anunț
- SCN1077464
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII " RASVAN ANGHELUTA " GALATI (CUI 3126560)
- Cod CPV
- 60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252.000 RON
- Valoare atribuită
- 226.800 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2020 10:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1045938
- Termen limită
- 30.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1098196
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
SOWIENS S.R.L. CUI RO 4322041
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MER TRANS IG SRL CUI RO 31310613
Valoare atribuită
226.800 RON
din 252.000 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 25.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.