Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,5% sub estimat

Contract de achiziție publică de furnizare mobilier, aferent obiectivului de investiții „Reabilitare și modernizare Colegiul Tehnic Armand Călinescu”, cod SMIS 122294

Număr anunț
CN1025597
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PITESTI - CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI PITESTI (CUI 4317967)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
586.767,08 RON
Valoare atribuită
454.920,96 RON 22,5% sub estimat
Data publicării
22.10.2020 08:28
Anunț de atribuire
CAN1050412
Termen limită
03.12.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1098222

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430

Valoare atribuită

454.920,96 RON

din 586.767,08 RON estimat 22,5%

Adjudecat la 77,5% din estimat · economie 131.846,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.