Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,8% sub estimat

INSTALAŢIE COMPLETĂ DE VIBRAT ETS MPA403/M124M sau echivalent

Număr anunț
SCN1077430
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
Furnizor / câștigător
FEMARIS SRL (CUI 14211709)
Cod CPV
38500000-0 · Aparate de control si de testare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
283.109 RON
Valoare atribuită
252.400 RON 10,8% sub estimat
Data publicării
22.10.2020 07:55
Anunț de atribuire
SCNA1048304
Termen limită
02.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1098255

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FEMARIS SRL CUI RO 14211709
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

252.400 RON

din 283.109 RON estimat 10,8%

Adjudecat la 89,2% din estimat · economie 30.709 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.