Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,8% sub estimat
Servicii de proiectare în vederea reabilitării, modernizării şi eficientizării energetice a anvelopei exterioare la clădirea Facultăţii de Drept
- Număr anunț
- SCN1077650
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Vest din Timisoara (CUI RO4250670)
- Furnizor / câștigător
- ARHISILV SRL (CUI 35197992)
- Cod CPV
- 71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.000 RON
- Valoare atribuită
- 77.000 RON 35,8% sub estimat
- Data publicării
- 26.10.2020 11:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1048188
- Termen limită
- 09.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1098294
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARHISILV SRL CUI 35197992
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STUDIO ART CONSTRUCT SRL CUI RO21104080
Subcontractanți 1
CIV INDUST PROIECT SRL CUI 38016551
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NOVARTIS SRL CUI 16306392
Valoare atribuită
77.000 RON
din 120.000 RON estimat
35,8%
Adjudecat la 64,2% din estimat · economie 43.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.