Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 74,8% sub estimat

Furnizare tevi din plastic cu bariera de permeatie a hidrocarburilor, precum si fitinguri de cuplare pentru pentru conducte de transport

Număr anunț
CN1029477
Autoritate contractantă
OMV PETROM S.A (CUI RO1590082)
Furnizor / câștigător
egeplast international GmbH (CUI 815384115)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.737.205,45 RON
Valoare atribuită
3.460.000 RON 74,8% sub estimat
Data publicării
25.03.2021 01:37
Anunț de atribuire
CAN1060886
Termen limită
11.05.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 060-152742
Documentație de atribuire
DF1108131

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.460.000 RON

din 13.737.205,45 RON estimat 74,8%

Adjudecat la 25,2% din estimat · economie 10.277.205,45 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.