Atribuită
Anunț de participare
Achiziția lucrărilor suplimentare generate de elaborarea Proiectului Tehnic de executie in conformitate cu cerintele avizatorilor pentru finalizarea obiectivului de investiție “Reparații capitale și recompartimentări secție Terapie Intensivă (A.T.I.) din cadrul Spitalului de Urgență Satu Mare”
- Număr anunț
- SCN1077765
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- SAMGEC SRL (CUI 6593861)
- Cod CPV
- 45215140-0 · Lucrari de constructii de unitati spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.184.287,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.414.070,21 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 18:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1046747
- Termen limită
- 13.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1098669
Documente
Documentația de atribuire
- ARHITECT_Referate_si_PlansaA01.zip.p7s
- ARHITECTURA_Parte_desenata.zip.p7s
- ATIFVALTELE-FV.rtf.p7s
- atifv-fara valori.rtf.p7s
- Avize_autorizatii.zip.p7s
- Caiet de sarcini_lucrari_suplim_ATI.docx.p7s
- Draft_contract_lucrari.docx.p7s
- F2051302-NEBUG-PT-fv.xlsb.p7s
- F2051803-NOI-fv.xlsb.p7s
- F2051804.xlsb.p7s
- FisaDate_DF1098669.pdf
- IE_part_desenata_1.zip.p7s
- IE_part_desenata_2.zip.p7s
- IE_part_scrisa.zip.p7s
- IG.zip.p7s
- INSTRUCTIUNI_pt_ofertanti_lucrari_suplim_ATI.docx.p7s
- IS.zip.p7s
- memoriu.pdf.z01.p7s
- memoriu.pdf.zip.p7s
- OFERTA - PT -12.08.2020-fv.xlsx.p7s
- REZISTENTA.zip.p7s
- SECTIUNEA_FORMULARE.docx.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAMGEC SRL CUI RO 6593861
Valoare atribuită
1.414.070,21 RON
din 1.184.287,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro