Atribuită
Anunț de participare
Canalizare pluvială în incinta Aeroportului Transilvania Tg Mureș - Stație de pompare și instalații aferente
- Număr anunț
- SCN1077749
- Autoritate contractantă
- Judetul Mures (CUI 4322980)
- Furnizor / câștigător
- GEIGER TRANSILVANIA SRL (CUI 8844358)
- Cod CPV
- 45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.290.046 RON
- Valoare atribuită
- 3.289.761,32 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 15:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1047476
- Termen limită
- 12.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1098751
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEIGER TRANSILVANIA SRL CUI 8844358
Terți + subcontractanți 1
DATCOMP SRL CUI RO 5313483
Valoare atribuită
3.289.761,32 RON
din 3.290.046 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro