Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,3% sub estimat
,, Achiziţie scannere” la Tribunalul Dâmboviţa
- Număr anunț
- SCN1077735
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL DAMBOVITA (CUI 4344317)
- Furnizor / câștigător
- T & T CONSULTING 2001 SRL (CUI 13940521)
- Cod CPV
- 38520000-6 · Scanere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235.294 RON
- Valoare atribuită
- 199.360 RON 15,3% sub estimat
- Data publicării
- 27.10.2020 11:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1047780
- Termen limită
- 09.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1098600
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
T & T CONSULTING 2001 SRL CUI RO 13940521
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FLAX COMPUTERS SRL CUI RO 14639030
Valoare atribuită
199.360 RON
din 235.294 RON estimat
15,3%
Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 35.934 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.