Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Truse de diagnostic pentru detecția in vitro a PrPres din țesuturile nervoase prin test rapid pentru EST
- Număr anunț
- CN1029353
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 665.000 RON
- Valoare atribuită
- 664.632 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.03.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1056660
- Termen limită
- 26.04.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 057-143373
- Documentație de atribuire
- DF1107609
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Valoare atribuită
664.632 RON
din 665.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 368 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.