Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat

Proiectare si executie lucrari pentru proiectul “Reabilitare si refunctionalizare cladire Palat Administrativ, Piata Independentei nr. 1, Braila” SMIS 121090

Număr anunț
CN1029330
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
Furnizor / câștigător
TANCRAD SRL (CUI 8006670)
Cod CPV
45262690-4 · Renovare a cladirilor degradate (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.504.628 RON
Valoare atribuită
14.345.018,83 RON 1,1% sub estimat
Data publicării
17.03.2021 09:42
Anunț de atribuire
CAN1069266
Termen limită
21.04.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1108241

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Asociați 1
ARHITONE SRL CUI 37827067
Subcontractanți 2
RUDMIS GROUP SRL CUI RO28418977
Terți + subcontractanți 1
BDP CONSTRUCT SRL CUI 33764349

Valoare atribuită

14.345.018,83 RON

din 14.504.628 RON estimat 1,1%

Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 159.609,17 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.