Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,9% sub estimat

CAMERA DE TERMOVIZIUNE

Număr anunț
SCN1077831
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
Cod CPV
38651600-9 · Camere digitale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.025,21 RON
Valoare atribuită
59.950 RON 4,9% sub estimat
Data publicării
28.10.2020 21:50
Anunț de atribuire
SCNA1046895
Termen limită
09.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1098847

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
MDM STANDARD SRL CUI RO 11451006
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975

Valoare atribuită

59.950 RON

din 63.025,21 RON estimat 4,9%

Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 3.075,21 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.