Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Solutie completa pentru migrarea, upgrade si imbunatatirea infrastructurii de stocare si protectia datelor a sistemelor Exchange si Sharepoint
- Număr anunț
- CN1029447
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 30233141-1 · Matrice redundanta de discuri independente (RAID) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.280.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.273.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 23.03.2021 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1058303
- Termen limită
- 05.05.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 059-148130
- Documentație de atribuire
- DF1108624
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz pozitiv CTE.pdf.p7s
- CS_Upgrade_XCH+SP_last_modificat (003).docx.p7s
- FisaDate_DF1108624.pdf
- Sectiunea II Instructiuni.docx.p7s
- Sectiunea V Modele de formulare.docx.p7s
- Sect. IV- Clauze Contractuale.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Valoare atribuită
5.273.000 RON
din 5.280.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 7.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.