Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
,,Intreţinere aparate cu Raze X, detectoare de urme de explozibil (EDT) şi aparatură de control de securitate tip LEDS.”
- Număr anunț
- SCN1077811
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 152.940 RON
- Valoare atribuită
- 152.806 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2020 14:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1051636
- Termen limită
- 10.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1098683
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Adjudecat: 152.806 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aparate cu raze X marca ASTROPHYSICS | — | MIRA TECHNOLOGIES GROUP | 53.680 RON |
| 2 | Aparate cu raze X, Echipamente EDS, ETD, LEDS | — | UTI Construction and Facility Management SA | 84.000 RON |
| 3 | Detector urme de explozivi (ETD) model QS B 220 | — | BUSINESS PLUS | 15.126 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UTI FACILITY MANAGEMENT CUI 18165761
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BUSINESS PLUS SRL CUI RO 15732322
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIRA TECHNOLOGIES GROUP SRL CUI RO 24526828
Valoare atribuită
152.806 RON
din 152.940 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 134 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.