Atribuită
Anunț de participare
Reînnoire subscripţie pentru "Soluţia FireEye de detecţie a atacurilor de tip APT" pe durată de 1 an
- Număr anunț
- SCN1077772
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
- Furnizor / câștigător
- LOGIC COMPUTER SRL (CUI 8807295)
- Cod CPV
- 72262000-9 · Servicii de dezvoltare software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 389.011 RON
- Valoare atribuită
- 388.883 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 07:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1047083
- Termen limită
- 09.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1098764
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Valoare atribuită
388.883 RON
din 389.011 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro