Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Sistem de testare şi analiză a traficului pe reţele de calculatoare fibră optică şi cupru 1G/10G, principal şi la distanţă cu licenţe de test
- Număr anunț
- SCN1077771
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
- Furnizor / câștigător
- TELEDATANET SRL (CUI 12359564)
- Cod CPV
- 30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148.252 RON
- Valoare atribuită
- 145.250 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2020 06:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1048305
- Termen limită
- 09.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1098765
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TELEDATANET SRL CUI RO12359564
Valoare atribuită
145.250 RON
din 148.252 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 3.002 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.