Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,9% sub estimat
Servicii de verificari tehnice in utilizare pentru investigatii/examinari cu caracter tehnic a instalatiilor/echipamentelor ce functioneaza in domenii supuse reglementarilor ISCIR din gestiunea SC Hidroelectrica SA
- Număr anunț
- SCN1077918
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 758.193,56 RON
- Valoare atribuită
- 524.233 RON 30,9% sub estimat
- Data publicării
- 29.10.2020 17:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1066213
- Termen limită
- 16.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1099025
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- draft-contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1099025.pdf
- formulare si modele.pdf.p7s
- Sectiunea III - Formulare-.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RINA SIMTEX - ORGANISMUL DE CERTIFICARE SRL CUI RO 12351790
Subcontractanți 1
SPECTRUM NDT SRL CUI 33826700
Valoare atribuită
524.233 RON
din 758.193,56 RON estimat
30,9%
Adjudecat la 69,1% din estimat · economie 233.960,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.