Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,8% sub estimat

Furnizare laptop cu licențe Office și Windows

Număr anunț
SCN1077898
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA HUNEDOARA (CUI 21464291)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210.000 RON
Valoare atribuită
185.121 RON 11,8% sub estimat
Data publicării
29.10.2020 12:54
Anunț de atribuire
SCNA1047375
Termen limită
13.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1098824

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP TECH CUI RO 2114184
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROMFLEX SISTEM SRL CUI RO 16277637
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

185.121 RON

din 210.000 RON estimat 11,8%

Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 24.879 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.