Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,6% sub estimat
„Furnizare de echipamente medicale (150 de echipamente grupate pe 38 loturi)” în cadrul proiectului „Dotarea cu echipamente si sisteme medicale pentru gestionarea crizei sanitare de catre Spitalul Municipal de Urgenta Moinesti” finanțat prin POIM Operațiunea 9.1 -SMIS 141270
- Număr anunț
- CN1029573
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.760.508,52 RON
- Valoare atribuită
- 5.811.229,20 RON 50,6% sub estimat
- Data publicării
- 27.03.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1082907
- Termen limită
- 04.05.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 061-154025
- Documentație de atribuire
- DF1108809
Documente
Documentația de atribuire
- 3.1. Fise tehnice echipamente medicale lot 1-38.rar.p7s
- 3. Caiet de sarcini ECHIPAMENTE POIM.PDF.p7s
- 4. Model Contract - Echipamente medicale POIM.pdf.p7s
- 5.1. Sectiunea formulare- Echipamente POIM 2021.doc.p7s
- 5.2. Model propunere tehnica Echipamente POIM 2021.docx.p7s
- 5.3. Formular propunere financiara-Echipamente POIM 2021.docx.p7s
- FisaDate_DF1108809.pdf
Participanți · 53 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT SRL CUI RO 18258178
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDICARE TECHNICS SA CUI RO 12766347
Valoare atribuită
5.811.229,20 RON
din 11.760.508,52 RON estimat
50,6%
Adjudecat la 49,4% din estimat · economie 5.949.279,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.