Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,7% sub estimat
furnizare vaccinuri uz veterinar
- Număr anunț
- SCN1078001
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TULCEA (CUI 3721958)
- Furnizor / câștigător
- BIOTUR EXIM SRL (CUI 8034823)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.590 RON
- Valoare atribuită
- 33.350 RON 32,7% sub estimat
- Data publicării
- 30.10.2020 11:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1048716
- Termen limită
- 09.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1098997
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIOTUR EXIM SRL CUI RO 8034823
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FARMAVET SA CUI RO 256
Valoare atribuită
33.350 RON
din 49.590 RON estimat
32,7%
Adjudecat la 67,3% din estimat · economie 16.240 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.