Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
Furnizare dotari aferente obiectivului de investitii ”Reabilitarea si modernizarea infrastructurii Gradinitei cu PP nr.4, in Municipiul Alexandria”
- Număr anunț
- SCN1077989
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALEXANDRIA (CUI 4652660)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
- Cod CPV
- 39710000-2 · Aparate electrice de uz casnic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.600 RON
- Valoare atribuită
- 45.955,25 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 30.10.2020 10:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1049946
- Termen limită
- 10.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1099019
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAXIGEL SRL CUI RO 6219272
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GRYLLIDA INVEST S.R.L. CUI 42528720
Valoare atribuită
45.955,25 RON
din 46.600 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 644,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.